• Eesti

Majandusministeerium kaalub elektri liitumistasude kärpimist

Eesti uudised - eteap March 30, 2012

ERR uudised, 30.03.2012

Plastitootja Dagöplast kurtis Eesti Energia ahnust majandusministeeriumi kantslerile Marika Priskele, kes kaalub hinnaregulatsiooni muutmist.

Eesti Energia Jaotusvõrk lisas Käina elekrtivarustuse enda 2014. aasta investeeringute kavasse. Kui aga Dagöplast esitas nüüd oma taotluse võimsuse suurendamiseks, hakkas monopol nõudma, et plastitootja maksaks omast taskust kinni suure osa kulutustest, mida elektrifirma niikuinii oma vara hooldamiseks ja teistegi klientide elektriga varustamiseks tegema peaks, kirjutas Eesti Päevaleht. “Kolmandik Hiiumaa sissetulekutest tuleb plastitööstuselt ja nüüd selgub, et Eesti riik oma energiapoliitikaga surub seda tööstusharu maha,” ütles Dagöplasti omanik Leif Andersson. “Ma tahan jõuda selgusele, kas Eesti Energia kalkulatsioon on õige ja kas see regulatsioon, millele kalkulatsioon tugineb on mõistlik,” ütles Priske ja märkis, et kui regulatsioon ei ole mõistlik, tuleb seda muuta.

Vaata ka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

« »

nike factory outlet kobe 9 elite polo ralph lauren outlet online air max 90 pas cher polo ralph lauren pas cher fake nike shoes new basketball shoes tiffany free runs what the kobe 8 nike air mag big size jordans nba shoes