• Eesti

Vargad kimbutavad Paldiski tuuleparki

Eesti uudised - Tuul April 3, 2014

Delfi.ee, 03.04.2014

Paldiski tuulepargis on viimasel ajal toimunud mitu vargust ja tuulikutesse sisse murdmist. Viimati murti tuulikusse sisse nädala eest, kirjutab Harju Elu. Eesti Energia pani varga tabamiseni viiva vihje eest välja 300 eurot.

Eesti Energia karmistas varguste tõttu tuulepargis turvameetmeid ja ootab vihjeid võimalike kahju tegijate kohta. Kahjude ennetamiseks paigaldas Eesti Energia Paldiski tuuleparki valveseadmed ja kinnitused, mis muudavad varguste toimepaneku raskemaks. Tuuleparki valvab ka turvafirma patrull, mis teostab kontrolli ööpäevaringselt.

Kui inimesed märkavad Paldiski tuulepargi läheduses kahtlasi isikuid, kes tegutsevad erariietuses ja firmalogota autoga, palume sellest teada anda politseile numbril 110.

Taolised juhtumid ei põhjusta mitte ainult rahalist kahju ettevõttele vaid kujutavad endast ka tõsist ohtu toimepanijate tervisele ja isegi elule, ütles Eesti Energia pressiesindaja Eliis Vennik. Tuulikutesse sissemurdjad riskivad oma tervisega, sest seadmete rüüstamisel võib saada elektrilöögi.

Vaata ka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

« »

nike factory outlet kobe 9 elite polo ralph lauren outlet online air max 90 pas cher polo ralph lauren pas cher fake nike shoes new basketball shoes tiffany free runs what the kobe 8 nike air mag big size jordans nba shoes