• Eesti

Pakri Teadus- ja Tööstuspark teenis mullu 2,1 miljonit eurot kasumit

Eesti uudised - Tuul May 12, 2014

BNS, 12.05.2014

Paldiskis asuv Pakri Teadus- ja Tööstuspark OÜ teenis mullu 2,1 miljoni suuruse kasumi, mis kavatsetakse investeerida nutikatele rohetehnoloogia-ettevõtetele mõeldud testkeskkonna loomisse.

“Tänaseni on Pakri park tegutsenud 5000-ruutmeetrises hoonekompleksis. Kohe avame oma uutele klientidele järgmise, ligi 5500 ruutmeetri suuruse hoonekompleksi sadamas. Pargi detailplaneering saab käesoleval aastal kehtestatud, mis tähistab ka pargi sünergilise keskkonna ehituse algust. Soovime, et juba algusest peale oleks pargi rajamise juures Eesti ja miks mitte teiste regioonide energia- ja keskkonnatehnoloogia-ettevõtted, kes ütleksid konkreetselt, milliseid tingimusi neil oma toodete testimiseks ja tootmiseks tarvis on,” ütles teadus- ja tööstuspargi juht Enn Laansoo pressiteates.

Pakri Teadus- ja Tööstuspark OÜ asub Paldiski linnas ligi 60 hektari suurusel territooriumil. Park pakub ettevõtetele äri-, tootmis- ja tootearenduspindu ning äriarendusteenuseid tootearenduse või ekspordi käivitamiseks. Pargi eesmärgiks on kasvada Põhja-Euroopa juhtivaks energia- ja keskkonnatehnoloogia kompetentsikeskuseks aastaks 2020. Visiooni realiseerimine toimub koostöös Tallinn teaduspargiga Tehnopol.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

« »

nike factory outlet kobe 9 elite polo ralph lauren outlet online air max 90 pas cher polo ralph lauren pas cher fake nike shoes new basketball shoes tiffany free runs what the kobe 8 nike air mag big size jordans nba shoes