• Eesti

Lihulas toimub sel reedel Energiakonverents!

Tuuleenergia blogi - Tuul April 13, 2015

energiakonverents

17. aprillil toimub Lihula kultuurimajas Energiakonverents, kus MTÜ Kodukant Läänemaa pakub kuulajatele energialahenduste teemalist mõtteainet nii kodu-, tootmis- kui ka turismiarenduseks.

Konverentsi raames käsitletavateks teemadeks on tuule- ja päikeseenergia kasutamine turismiettevõttes, küttesüsteemide paigaldamine, Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) toetused energiatootmisele, elamu- ja soojamajanduse väljakutsed, mikrotootmine ja energiasaarena toimimise võimalused, biomassi kasutamine ning energiaühistud.

Päeva lõpetab nõuandekohvik ja viimaks Lihula katlamaja külastus. Lihula katlamaja on ainulaadne selle poolest, et kasutab kütusena rohtset kohalikku biomassi – Kasari luhaheina.

Osalemine on kõigile tasuta ning eelregistreerimine kestab 10. aprillini (laaneliider@gmail.com või telefonil +372 5691 7271).

Vaata ka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

« »

nike factory outlet kobe 9 elite polo ralph lauren outlet online air max 90 pas cher polo ralph lauren pas cher fake nike shoes new basketball shoes tiffany free runs what the kobe 8 nike air mag big size jordans nba shoes