• Eesti

MTÜ Hanila Valla Toetusgrupp kandideerib hariduse sõbra tiitlile

Tuuleenergia blogi - eteap October 7, 2016

virtsu-kooli-itHaridus- ja Teadusministeerium avalikustab sel laupäeval Jõhvi Kontserdimajas üleriigilisel Aasta Õpetaja auhinnagalal „Eestimaa õpib ja tänab” tänavused laureaadid. Aasta hariduse sõbra tiitlile kandideerib Ida-Viru Ettevõtluskeskuse ja VAT Teatri kõrval ka Läänemaal tegutsev MTÜ Hanila Valla Toetusgrupp, mis toetab tuuleparkide toodangust saadud tulu abil vallaelanike haridusvõimaluste suurendamist.

Hanila valla toetusgrupp loodi 2010 aasta sügisel ning mitmete teiste kohalike projektide kõrval on toetusrühm aidanud ka Virtsu ja Kõmsi kooli. Näiteks on Virtsu koolis toetusrühma raha eest ostetud eripärast mööblit, mis aitab õpetamise muuta senisest palju paindlikumaks ja kaasahaaravamaks.

Virtsu koolile on soetatud ka tahvelarvuteid, tänu millele õpivad lapsed väga innovaatilises õpikeskkonnas, kasutades näiteks liitreaalsust virtuaalse ja reaalse keskkonna omavaheliseks kombineerimiseks. Kokku on Virtsu kool saanud kohalikust tuuleenergia fondist abi üle 17 000 euro. Hanila valla toetusrühma põhitoetaja on tuuleenergia suurtootja Nelja Energia.

Aasta Õpetaja gala eesmärk on esile tõsta haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kes panustavad noorte heasse käekäiku ja kelle töö on teistele eeskujuks. Nominendid valiti välja kokku üle 900 esitatu seast. Eesti Televisioon teeb laureaatide pidulikust tunnustamisest 08.oktoobril ka otseülekande algusega kell 19.00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

« »

nike factory outlet kobe 9 elite polo ralph lauren outlet online air max 90 pas cher polo ralph lauren pas cher fake nike shoes new basketball shoes tiffany free runs what the kobe 8 nike air mag big size jordans nba shoes