• Eesti

Tuuleenergeetikud hobilooduskaitsjate vastu

Eesti uudised, Tuuleenergia - eteap July 17, 2018

Postimees, 17.07.2018

Eesti suurim tuuleenergia tootja Nelja Energia paneb tuuleenergia assotsiatsiooni nimel ette avada arutelu, kõrvaldamaks vastuolu Eesti looduskaitse põhimõtete ja Eesti kliimapoliitika põhimõtete vahel.

«Soovime, et keskkonnaministeerium algataks arutelu, kuidas vähendada vastuolu looduskaitse ja kliimapoliitika põhimõtete vahel, sh looduskaitseseaduse muutmise, ning palume, et meid kaasataks diskussiooni,» kirjutas Eesti Tuuleenergia Assotsiatsiooni nimel eelmisel nädalal keskkonnaministrile saadetud pöördumises Nelja Energiajuht ja huvikaitseorganisatsiooni juhatuse esimees Martin Kruus.

Kõige enam teeb tuuleenergeetikutele tuska see, et Eestis võib sama hästi kui igaüks teha ettepaneku mõni loodusobjekt kaitse alla võtta ja selle tegemiseks pole tal vaja arvestada isegi sellega, et parasjagu käib selle ala kohta keskkonnamõju hindamine või on see koguni juba valminud.

Loe edasi Postimehe veebist.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

« »

nike factory outlet kobe 9 elite polo ralph lauren outlet online air max 90 pas cher polo ralph lauren pas cher fake nike shoes new basketball shoes tiffany free runs what the kobe 8 nike air mag big size jordans nba shoes