• Eesti
  • English

BLRT GRUPP

Mark Berman BLRT GRUPP AS Nõukogu liige: „BLRT Grupp on valinud tuuleenergeetika üheks oma strateegiliseks prioriteediks. Täna omame oskusteavet ja ka praktilist töökogemust nii maismaa– kui ka meretuuleparkide erinevate konstruktsioonide ja spetsiaalaluste tootmisel. Tuuleenergeetika klastri liikmena peame eriti oluliseks just osalemist vastava tööstusharu arendamises ning eelduste loomisel kaasa löömaks energiatootmise- ja tehnoloogiaalastes koostööprojektides.”

Tuuleenergeetika projektidega alustas BLRT aastal 1998-1999, kui valmistati esimesed mastid Saksamaa ettevõttele Jacobs. Aastal 2007 alustati koostööd Saksa firmaga BARD Engineering, kes rajab esimest offshore tuuleparki.

BLRT eesmärk on suurendada turuosa sarnastes projektides ja selle saavutamiseks on investeeritud ning investeeritakse jätkuvalt nii tehnoloogiatesse kui inimestesse. Samuti liigume tuuleenergeetika tootearenduses suunal, mis võimaldab meie klientidel saada teenust põhimõttel „võtmed kätte“.

BLRT Grupp AS on üks suurimaid tööstuskontserne Balti riikides. Täna kuulub kontserni 65 tütarettevõtet, milles kokku on töötajaid 3400.

Kontakt:
Mark Berman BLRT GRUPP AS Nõukogu liige, tel. +372 6 102 932, mberman(at)bsr.ee
Algerd Andruskevitsus Elme Metall OÜ Juhatuse liige, tel. +372 6 102 554, a.andruskevitsus(at)bsr.ee
Andres Juurman BLRT Marketex OÜ turundus- ja müügijuht, tel. +372 6 102 420, jurman.marketex(at)bsr.ee

Vaata ka

nike factory outlet kobe 9 elite polo ralph lauren outlet online air max 90 pas cher polo ralph lauren pas cher fake nike shoes new basketball shoes tiffany free runs what the kobe 8 nike air mag big size jordans nba shoes