• Eesti

Empower 4Wind

Tanel Kutsar Empower 4Wind OÜ projektijuht: „Tuuleenergia klaster ühendab endas täna aktiivsemad tuuleenergiaga seotud inimesed Eestimaal – erineva tausta ja eesmärkidega spetsialistid ja ettevõtted, kes suurepäraselt teineteist täiendades on võimelised ühiselt liikuma seatud eesmärkide poole. Olen meeldivalt üllatunud,et Eestis on olemas tõsiseltvõetav tehniline oskusteave ja suutlikkus, mida saame kasutada tulevikus näiteks offshore parkide rajamisel. Olen veendunud, et ühiselt suudame palju probleeme isekeskis lahendada ja nii tööd kui tulemusi Eestimaa inimestele pakkuda.

Empower 4Wind OÜ on Empower AS tütarettevõttena kogenuim tuuleelektrijaamade hooldusettevõte Eestis, hooldades ca 70 % eksisteerivatest parkidest . Meie eesmärk on olla parim tuuleparke hooldav ettevõte Eestis pakkudes võimalikult laiapõhjalist tuuleturbiinide hooldus- ja remonditeenust nii turbiinide tootjatele kui ka tuuleparkide arendajatele.

Ettevõtte Empower 4Wind OÜ hooldada on täna järgnevad tuuleelektrijaamad: Aulepa, Vanaküla, Rõuste, Pakri, Viru – Nigula.

Kontakt:

Tanel Kutsar, tel 663 5629, 56 246 001; tanel.kutsar@empower.ee

Vaata ka

nike factory outlet kobe 9 elite polo ralph lauren outlet online air max 90 pas cher polo ralph lauren pas cher fake nike shoes new basketball shoes tiffany free runs what the kobe 8 nike air mag big size jordans nba shoes