• Eesti
  • English

Nelja Energia

4e Powerd by.aiHannes Agabus, Nelja Energia OÜ arendusjuht: „Lööme kaasa, sest usume startiva tuuleenergia klastri tegevustesse, mida toetavad innovatiivsed ideed ning mis kõik on omakorda kvanthüppeks kogu Eesti tuuleenergia sektori arengule, mis võib märkimisväärset mõju avaldada ka laiemas globaalses sfääris.”

Nelja Energia OÜ on taastuvenergeetika arendamisega tegelev ettevõtte, mis tegeleb elektritootmise korraldamisega ja erinevate taastuvenergeetika salvestamise tehnoloogiate arendamisega.

Nelja Energia OÜ tegevusaladeks on peamiselt tuuleenergia ja biomassiga seotud projektide arendamine ning haldamine. Lisaks sellele tegeleb ettevõtte ka teiste aladega, mis toetavad taastuvenergeetika sektorit – erinevate innovaatiliste energiasalvestus- ja balansseerimistehnoloogiate arendamine, tiheasustusse sobivate väiketuulikute väljatöötamine, tuulemõõtmiste läbiviimine avamerel.

Kontakt:
Hannes Agabus, tel +372 6 396 617, hannes.agabus@4energia.ee
Andre Lindvest, tel +372 6 396 614, andre.lindvest@4energia.ee

Esivere - 073

Vaata ka

nike factory outlet kobe 9 elite polo ralph lauren outlet online air max 90 pas cher polo ralph lauren pas cher fake nike shoes new basketball shoes tiffany free runs what the kobe 8 nike air mag big size jordans nba shoes