• Eesti
  • English

Scanweld

Scanweld, Noviter 014Gert Hendrikson, AS Scanweld müügijuht: „Oleme tuuleenergia valdkonnas valmis tootma erinevaid konstruktsioone ja maste ning teostama tuulikute montaaži objekti territooriumil. Teisisõnu oleme väga heaks partneriks nii arendajatele projektide täide viimisel kui ka tuuliku tootjatele komponentide tootmisel.”

Scanweld AS tegeleb mahukate tööstusprojektide realiseerimisega ning omab laialdasi kogemusi nii peatöövõtu – kui ka alltöövõtu korras eriehituses, eriti töödes, kus nõutud kõrgetasemeline keevitamine.

Scanweld valmistab erinevaid mahuteid, torustikke, metallkonstruktsioone ja surveanumaid ning paigaldab ja parandab katlaid ja erinevaid tööstuslikke seadmeid. Scanweldi peamised töökohad asuvad kütuse- ja keemiaterminalides ja tankeritel, elektri- ja soojusjaamades ning trassidel.

Kontakt:

Gert Hendrikson, tel +372 56 500 052, gert@scanweld.ee

Vaata ka

nike factory outlet kobe 9 elite polo ralph lauren outlet online air max 90 pas cher polo ralph lauren pas cher fake nike shoes new basketball shoes tiffany free runs what the kobe 8 nike air mag big size jordans nba shoes