• Eesti
  • English

Skinest Energia

Roman Ait, AS Skinest Energia juhatuse liige: „Klaster edendab suhteid tuuleparkide ning nende arendusega seotud firmade vahel ning selle abil on võimalik tekitada lisaväärtust. Tulevikus võiks eesti firmad ise saada hakkama nii tuulikute tootmise kui püstitamisega. Lisaks teadmiste ja kogemuste pagasi omandamisele, saab läbi kohaliku teenuse ostu vähendada koormust keskkonnale ning luua töökohti Eesti elanikele. Kui meie klaster suudab Eestis asja käima saada, siis miks mitte pakkuda sama ka ekspordiks oma lähinaabritele, olgu selleks näiteks Leedu või Venemaa.”

Skinest Energia on Eestis Esivere tuulepargi (12MW) arendaja, omanik ja opereerija. Skinest Energia kuulub Skinest Grupp kontserni, kuhu kuuluvad ka paljud tootmisettevõtted, mis võiksid sobivate võimaluste korral osa võtta tuulikutehaste allhangetest – seetõttu on ettevõtte pilk suunatud ka allhangete turule.

Kontakt:
Roman Ait, tel +372 50 28 916, roman@skinest.ee

Vaata ka

nike factory outlet kobe 9 elite polo ralph lauren outlet online air max 90 pas cher polo ralph lauren pas cher fake nike shoes new basketball shoes tiffany free runs what the kobe 8 nike air mag big size jordans nba shoes